Sūduvos medžiotojai pradeda bendradarbiavimą krašto apsaugos ir gynybos srityse

Parašyta lapkričio 17, 2014 at 12:07 pm

Rugsėjo 30 d. pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionu. Sutartimi įsipareigojome stiprinti Lietuvos kariuomenės ir Sūduvos medžiotojų bei visuomenės tarpusavio santykius, bendradarbiauti, organizuojant bendrus renginius ir informuojant visuomenę apie Vytenio bataliono bei Sūduvos medžiotojų sąjungos veiklą.

Lapkričio 8 d. pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-aja rinktine. Tai įvyko iškilmingoje aplinkoje – pirmą kartą Marijampolėje švenčiant šventąjį Hubertą ir atidarant pirmąją tautinę Sūduvos medžiotojų sąjungos ir Medžiotojų sąjungos „Gamta“ organizuotą parodą, skirtą Marijampolės miesto vardo atgavimo 25-mečiui ir šių medžiotojų visuomeninių organizacijų įkūrimo 15-osioms metinėms atminti. Bendromis pastangomis sieksime ugdyti pilietinę visuomenę, kelti jos sąmoningumą, rūpintis Lietuvos kariniu – gynybiniu bei medžioklės kultūros ir tradicijų paveldu ir apsauga, bendradarbiauti organizuojant bendrus renginius ir vykdant  bendrus projektus.

Artimiausiu metu, kartu su Marijampolės savivaldybe, ketiname įsteigti viešąją įstaigą Marijampolės šaudymo centrui įrengti, prižiūrėti ir administruoti.

Pirmas ir neatidėliotinas darbas – bendradarbiaujant su partneriais įrengti Marijampolėje šaudymo centrą ir pradėti ne tik medžiotojų šaudymo įgūdžių tobulinimo treniruotes, bet ir piliečius mokyti valdyti įvairios paskirties ginklus, sudaryti sąlygas tinkamas treniruočių sąlygas šauliams – sportininkams.

 

Sūduvos medžiotojų sąjungos administracija

Kategorijos: Uncategorized

Gauti įrašo atnaujinimus: Entries (RSS)
Gauti naujus komentarus: RSS 2.0

Parašė